Hakkımızda

Merhaba;

anneyasam.net olarak daha yetkin ebeveynlik için bilgiye, deneyime ve kaynağa ihtiyaç duyan anneleri bilgilendirmek, desteklemek ve ilham vermek için bir araya geldik.

anneyasam.net ailelerin doğum öncesinden 5 yaşına kadar olan dönemde ki ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak anne-baba adaylarına, annelere-babalara, dedelere, anneanne ve babaannelere kaliteli içerikler sunmayı hedef edinmiştir.

Etkin ve büyüyen bir aileyiz. Sosyalleşerek, doğru bilgilere ulaşmak ve fikir alışverişinde bulunmak hatta aileleri desteklemek amacıyla hizmet sunarken kendimizi de geliştiriyoruz.

Sizler de, genişleyen ailemizin bir üyesi olabilir, kurmuş olduğunuz ailenin ilerleyen dönemlerinde, anne baba olma sürecinde yaşadığınız tecrübeleri, karşılaştığınız durumları bizlerle paylaşabilir genişleyen ailemizden bilgi alabilirsiniz.

İçeriklerimizi Nasıl Hazırlıyoruz,

Sağlık ve doğru bilgi gerçekten çok önemli, bizlerde hamilelik, bebek gelişimi, sağlık, bebek bakımı ve beslenme gibi konularda en doğru bilgiye ulaşmanız için bilimsel kaynaklardan faydalanarak içeriklerimizi hazırlamaktayız. Hayatımızın yönünü değiştiren çocuklarımızın daha da özenli hayata hazırlanması konusunda bizlere ışık tutan uzmanlarımızla birlikte çalışmaktayız.

Kadın doğum uzmanı, çocuk doktoru, uzman diyetisyen ve beslenme uzmanı, diş doktoru, uyku eğitmeni, emzirme danışmanı, psikologlar, okul öncesi öğretmeni, çocuk gelişimci gibi uzmanlardan aldığımız değerli görüşler ile sizlere en doğru bilgileri vermeyi amaç edindik. Uzmanlarımızı tanımak için uzman listemizi inceleyebilirsiniz.

İçeriklerimizi hazırlarken başvurduğumuz çok değerli kaynakçaya sahibiz. Bu kaynaklar, dünya genelinde ebeveynlerin tercih ettiği, alanında ki uzmanlar tarafından yazılan kitaplar, makaleler, araştırmalar ve pdf’lerden oluşmaktadır. Hazırladığımız her yazımızda bu kaynaklardan faydalanmaktayız. Sizde bu kaynaklardan faydalanmak isterseniz kaynakçamızı inceleyebilirsiniz.

 

Aramıza hoş geldiniz…

 

İletişim adresimiz: [email protected]