Uyku Danışmanı Sanel Göksu

 

Merhaba!

Ben Uyku Danışmanı Sanel Göksu

 

Uyku danışmanı olarak ailelere destek olmaya çalışıyorum ayrıca emzirme danışmanlığı eğitimi alıyorum. Biraz genel bir tanım oldu galiba, en iyisi ben size kendimi en başından anlatayım.

İlköğretimi Saint Benoit Fransız Lisesinde, lise öğrenimi de Sainte Pulcherie Fransız Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi, Çeviribilim Anabilim Dalı Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun oldum. İş hayatıma tekstil sektöründe başladım. Modaya olan tutkum ile dünyaca ünlü fransız markaları ile çalışma fırsatı yakaladım. Hayalimde, bir kadın bloğu kurma ve kendi markamı yaratma hedefim vardı. Bu sebeple İstanbul Üniversitesi, İşletme Yöneticiliği Master’ı (MBA) okudum.

Bu kadar hareketin içerisinde birden eşimle tanıştım ve hayatımın akışı bir anda değişti. Dünya tatlısı bir oğlumuz oldu ve benim asıl hikayem bundan sonra başladı.

Bugün üzerinden tam 5 yıl geçti. Bu güne kadar yaşadığım tecrübelerimi, acısıyla tatlısıyla sizlerle paylaşmak istedim hatta Anne-yaşam bloğu ile karşınıza çıkmadan önce, sizleri doğru bilgilendirmek adına 0-4 yaş bebek ve hamile uyku eğitmenliği eğitimi aldım ve hayalim olan anne-yasam bloğunu kurdum. IPHI sertifikalı uyku danışmanı oldum.

Araştırmalarım, tecrübelerimle ve biriktirdiklerimle sizlerin yani anne adaylarının ve annelerin hayatını kolaylaştırmak üzere bu yola çıktım.

Bu blog ta hamilelik, anne çocuk sağlığı, çocuk gelişimi, yenidoğan, sağlıklı yaşam ve etkinlik önerileri ile size fikirler vermeyi amaçlıyoruz. Ayırt etmeksizin anne adayları, çalışan ve çalışmayan annelerimize tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Ayrıca uzmanlar ile işbirliği yaparak çocuk gelişimi ve çocuk hastalıklarına ilişkin, sizlere faydalı olacak pek çok doktor görüşleri, psikolog ve pedagog görüşlerine de yer vermeyi hedefliyoruz.

Henüz çocuk sahibi olmamış anne adaylarına ve çocuk sahibi olan annelere destek olarak onların hayatlarını biraz daha kolaylaştırarak yüklerini hafifletmeyi amaçlıyoruz.

Dönemsel olarak ihtiyaç duyulabilecek ürünler ve markaların karşılaştırmalarını yaparak, seçimlerinde biraz daha destek olarak hızlı karar vermelerine yardımcı olmak istiyoruz.

Sizlerle iletişimde olmaktan mutluluk duyacağımı belirtmek istiyorum.

 

Sevgilerle…

Sanel

Sanel Göksu Bebek Akademi

Makalelerim

Linkedin

Email

instagram